عضویت ویژه

با عرض سلام خدمت کاربران محترم سایت سیویلی

Civily.ir برای مهندسین مهندسی عمران، دانشجویان کارشناسی ارشد طراحی شده است تا آنها را با آخرین نسخه های نرم افزار مهندسی عمران، کتاب های الکترونیکی، فیلم های آموزشی نرم افزار و کتابچه راهنمای به روز کند. در Civily.ir شما می توانید کتاب های الکترونیکی را در زمینه های مختلف مهندسی عمران،  نرم افزارهای تخصصی برای حل هر گونه مسائل مرتبط با مهندسی عمران، استانداردها و کدها از سراسر جهان، هزاران لینک ویدیوی های آموزشی تهیه شده توسط شرکت ها و مدرسین با تجربه و توصیه های ارائه شده توسط مهندسین ارشد، نقشه های اتوکد، فایل های محاسباتی اکسل دانلود کنید.

در صورتی که قصد عضویت در سایت و حمایت از ما و دسترسی به بخش ویژه سایت دارید ابتدا باید در سایت ثبت نام کرده و پس از ورود به بخش پرداخت و انتخاب عضویت ویژه اقدام به ارتقاء اکانت خود به کاربر ویژه نمایید.

مزایای بهر مندی از عضویت ویژه:

مزایای عضویت Civily.ir

دسترسی کامل به مطالب ویژه Civily.ir
دانلود نامحدود از لینک مستقیم بدون انتظار

امکانات اعضای ویژه:

    بیش از ۳۰۰۰ ایبوک و نسخه الکترونیکی کتابهای مهندسی عمران E-Books
    بیش از ۱۰۰ نرم افزار مهندسی عمران
     بیش از ۳۰۰۰  آموزش مهندسی عمران، کتابچه راهنمای کاربر و فیلم
    مجموعه کامل فایل های محاسباتی اکسل مهندسی عمران
     مجموعه نقشه های اتوکد

 

بخش VIP یکی از بهترین روش ها جهت همیاری و پشتیبانی از سیویلی است که برای دوستداران این سایت و حمایت های مالی ایشان ایجاد شده است. برای کاربران این بخش امتیازات ویژه ای نیز در نظر گرفته شده است و هزینه عضویت ویژه ۲۰۰۰،۰۰ تومان است

نام‌نویسی حساب جدید

لطفا نوع اشتراک خود را انتخاب کنید

کاربرانی که امکان پرداخت ریالی ندارد به آیدی تلگرام aliderakhshan01 و یا آدرس civily.ir@gmail.com  پیام ارسال کنند تا راهنمای عضویت ویژه ارائه بشه.

قوانین مهم بخش ویژه :

  1. استفاده اشتراکی از حساب ویژه کاربری موجب مسدود شدن اکانت شما خواهد شد. در صورت اتصال با بیش از ۴ آی پی به صورت همزمان اکانت به صورت خودکار مسدود می شود. لذا در صورتی که در رایانه ای غیر از رایانه خودتان به اکانت خود متصل شده اید پس از اتمام کار از اکانت خود خارج شوید.
  2. جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده های احتمالی، آی پی کاربران هنگام ورود در سیستم ثبت خواهد شد.
  3. در صورت هر گونه سوء استفاده از اکانت های وی آی پی و به اشتراک گذاری آنها، شناسه کاربری بدون اطلاع قبلی و برای همیشه مسدود می گردد.
  4. در صورت انتشار مطالب این بخش در دیگر سایت ها و فروم ها و شناسایی اکانت شخص خاطی، اکانت بدون اطلاع قبلی و برای همیشه مسدود می شود.
  5. لطفا به منظور حمایت از سیویلی از به اشتراک گذاری مطالب این بخش در سایر سایت ها و انجمن ها خودداری فرمایید.