یکشنبه, اردیبهشت ۳۰, ۱۴۰۳

بتن با سنگدانه از پیش جایگذاری شده

نوعی بتن است که با تزریق فاز سیال بتن (خمیر سیمان یا گروت) به داخل فضاهای خالی درشت دانه های تمیز و دانه بندی شده که داخل فضای مورد نظر بتن ریزی قرار گرفته اند بدست می آید.

عناوین ویژه در دینامیک سازه ها

دستاوردهای تحقیقاتی سی و چهارمین گردهمایی IMAC، در 10 جلد عرضه گردیده که مجلد ششم آن مشتمل بر کنفرانس و نمایشگاه برگزار شده در سال 2016 میلادی در خصوص دینامیک سیستم های فیزیکی (از مواد فعال گرفته تا ویبروآکوستیکها)، می باشد.
کتاب راهنمای اجرایی ساخت و بهسازی ساختمانها با عملکرد فوق العاده در کاهش مصرف انرژی

راهنمای اجرایی ساخت و بهسازی ساختمانها با عملکرد فوق العاده در کاهش مصرف انرژی

کتاب راهنمای اجرایی ساخت و بهسازی ساختمانها با عملکرد فوق العاده در کاهش مصرف انرژی The Passivhaus Handbook: A Practical Guide to Constructing and Retrofitting Buildings for Ultra-Low-Energy Performance این کتاب یک راهنمای اجرایی و جامع برای متقاضیانی است که درصدد طراحی...

طرح روسازی

روسازی، مصالحی با دوام است که به منظور تحمل بار ترافیک وسایط نقلیه یا تردد انسان روی سطحی، به عنوان مثال جاده یا پیاده رو، اجرا می شود.

سنگدانه های بازیافتی در بتن: استفاده از نخاله های صنعتی، ساختمانی و حاصل از...

کتاب سنگدانه های بازیافتی در بتن بتن به عنوان یکی از مصالح ساخته بشر از زمان ابداع آن بیشترین استفاده را در صنعت ساخت و ساز داشته است. استفاده گسترده از بتن منجر به تحولات گوناگونی در این صنعت از جمله...