دانلود نرم افزار Autodesk Revit 2018

0
501
دانلود نرم افزار Autodesk Revit 2018

دانلود نرم افزار Autodesk Revit 2018

دانلود بخش ۱Autodesk Revit 2018      دانلود بخش ۲Autodesk Revit 2018      دانلود بخش ۳Autodesk Revit 2018      دانلود بخش ۴Autodesk Revit 2018      دانلود بخش ۵Autodesk Revit 2018     دانلود بخش ۶Autodesk Revit 2018      دانلود بخش ۷Autodesk Revit 2018      دانلود بخش ۸Autodesk Revit 2018      دانلود بخش ۹Autodesk Revit 2018      دانلود بخش ۱۰Autodesk Revit 2018     دانلود بخش ۱۱Autodesk Revit 2018 دانلود فعالسازی AutoCAD Civil 3D 2018

راهنمای نصب

۱- ابتدا نرم افزار را دانلود و از حالت فشرده خارج نمایید.

۲- اگر فایل Setup.exe درون پوشه بود، آن را با دسترسی Administrator اجرا کنید و در غیر این صورت فایل ۰۰۱ را باز کرده و اجازه دهید در مسیر پیش فرض، نرم افزار Extract شود؛ سپس مراحل نصب نرم افزار به طور خودکار آغاز می‌شود.

۳- در هنگام درخواست Serial، یکی از این کدها را وارد کنید:

۶۶۶-۶۹۶۹۶۹۶۹
۶۶۷-۹۸۹۸۹۸۹۸
۴۰۰-۴۵۴۵۴۵۴۵

سپس در قسمت Product Key سریال زیر وارد کنید:

۸۲۹J1

۴- اقدام به نصب نمایید.

۵- پس از پایان نصب، نرم افزار را اجرا کنید.

۶- قبل از اینکه بر روی دکمه Activate کلیک کنید، اینترنت خود را قطع کنید و یا یا یک فایروال دسترسی نرم افزار به اینترنت را مسدود کنید و سپس بر روی دکمه Activate کلیک کنید.

۷- گزینه I have an activation code from Autodesk را انتخاب کنید.

۸- فایل Crack را جداگانه دانلود کرده و آن را باز کنید و یکی از دو فایل Keygen را متناسب با معماری سیستم خود (برای سیستم‌های ۳۲ بیتی xf-adsk2017_x86.exe و برای سیستم‌های ۶۴ بیتی xf-adsk2017_x64.exe) را با دسترسی Administrator اجرا کنید (برای اجرا در ویندوز ۷ و ۸ باید روی فایل کلیک راست کرده و Run as administrator را بزنید) و در پنجره Keygen بر روی Patch کلیک کنید تا پیغام Successfully patched ظاهر شود.

۹- در مرحله بعد لازم است سریال موجود در قسمت Request code را در Keygen کپی کرده و بر روی Generate کلیک کنید تا سریال در قسمت Activation code ظاهر شود.
حالا کافی است همان سریال تولید شده را در قسمت مربوط کپی کنید و Next را بزنید تا نرم افزار فعال شود و پیغام فعال سازی هم ظاهر گردد.

نکات:
– این نرم افزار کاملاً تست شده و کار می‌کند.
– قبل از دانلود حتماً حداقل سیستم مورد نیاز را بررسی کنید.
– برای دانلود حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود استفاده کنید.
– تمامی فایل‌های تا حد ممکن فشرده شده‌اند و قابلیت تعمیر توسط نرم افزار WinRAR در صورت ناقص دانلود شدن را دارا می‌باشند.

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید